Наші вчителі

Навчальний процес у гімназії забезпечується 48 педагогічними працівниками.

Рівень педагогічної майстерності

/Files/images/категрия.jpg За якісним складом 76% вчителів мають вищу та І категорії. У гімназії працюють 12 учителів, що мають педагогічне звання „учитель-методист” (25%), та 6 вчителів, які мають звання „старший учитель” (12,5%). 47 педагогічних працівника мають вищу педагогічну освіту, що становить 98%, крім вчителя музики (середня спеціальна). Педагогічний колектив гімназії закінчив працювати у 2009-2010 н. р. над єдиною методичною проблемою: «Від інноваційного змісту і технологій освіти через педагогічну майстерність учителя до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах». В межах цієї проблеми вчителі школи опрацьовували методичну проблему „Сучасний урок: проблеми, пошуки, знахідки, перспективи. Як зробити його джерелом радісної і натхненної праці учнів, школою самостійності і творчості?”